PASLAUGOS

UAB Sertifikacija teikia žemiau išvardintas paslaugas:

Vaikų žaidimo aikštelių ir patalpų patikra

HN 131:2015 „Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai:      
1. Metinė patikra (išduodamas kontrolės sertifikatas).
a) Vaikų žaidimų aikštelės pagrindinė metinė patikra.                                                                                            b) Vaikų žaidimų patalpų pagrindinė metinė patikra.
2. Naujai įrengtos žaidimų aikštelės/žaidimų patalpos įrangos patikra po sumontavimo  (išduodamas kontrolės sertifikatas).

Nepriklausomas liftų saugos ir kokybės vertinimas:

–       Naujų liftų kokybės ir saugos vertinimas (2 etapų procesas):
1)    Lifto dokumentacijos patikrinimas ir vertinimas. Tikrinama lifto dokumentacija ir jos atitiktis pagal techninio reglamento „Liftai ir liftų saugos įtaisai“ ir „Liftų naudojimo taisyklių“ reikalavimus. Pateikiamos dokumentacijos įvertinimo išvados.
2)    Lifto techninės būklės patikrinimas ir vertinimas. Patikrinimo metu atliekamas visapusiškas lifto techninės būklės ir jo saugos įtaisų veikimo įvertinimas. Tikrinama ar liftas sumontuotas pagal gamintojo/lifto surinkėjo pateiktą dokumentaciją ir brėžinius, įvertinima bendra lifto sumontavimo kokybė ir pateikiamos išvados.
–       Egzistuojančių liftų kokybės ir saugos vertinimas (2 etapų procesas):
1)    Lifto dokumentacijos komplektiškumo, pildymo patikrinimas ir vertinimas pagal „Liftų naudojimo taisyklių“  reikalavimus. Pateikiamos dokumentacijos įvertinimo išvados.
2)    Lifto techninės būklės patikrinimas ir vertinimas. Patikrinimo metu atliekamas visapusiškas lifto techninės būklės ir jo saugos įtaisų veikimo įvertinimas. Pateikiamos išvados ne tik apie lifto būklę, bet ir apie liftui atliekamą priežiūros kokybę.