Liftų saugos ir kokybės vertinimas

Nepriklausomas liftų saugos ir kokybės vertinimas:

–       Naujų liftų kokybės ir saugos vertinimas (2 etapų procesas):

1)    Lifto dokumentacijos patikrinimas ir vertinimas. Tikrinama lifto dokumentacija ir jos atitiktis pagal techninio reglamento „Liftai ir liftų saugos įtaisai“ ir „Liftų naudojimo taisyklių“ reikalavimus. Pateikiamos dokumentacijos įvertinimo išvados.

2)    Lifto techninės būklės patikrinimas ir vertinimas. Patikrinimo metu atliekamas visapusiškas lifto techninės būklės ir jo saugos įtaisų veikimo įvertinimas. Tikrinama ar liftas sumontuotas pagal gamintojo/lifto surinkėjo pateiktą dokumentaciją ir brėžinius, įvertinima bendra lifto sumontavimo kokybė ir pateikiamos išvados.

–       Egzistuojančių liftų kokybės ir saugos vertinimas (2 etapų procesas):

1)    Lifto dokumentacijos komplektiškumo, pildymo patikrinimas ir vertinimas pagal „Liftų naudojimo taisyklių“  reikalavimus. Pateikiamos dokumentacijos įvertinimo išvados.

2)    Lifto techninės būklės patikrinimas ir vertinimas. Patikrinimo metu atliekamas visapusiškas lifto techninės būklės ir jo saugos įtaisų veikimo įvertinimas. Pateikiamos išvados ne tik apie lifto būklę, bet ir apie liftui atliekamą priežiūros kokybę.

Dėl lifų vertinimo paslaugų kreiptis:

+370 61700090 arba el.paštu: info@sertifikacija.lt
lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian